top of page

  Ми розуміємо Ваше хвилювання за своїх дітей. Тому кожного дня ви зможете зателефонувати до чергового адміністратора. Він володіє повною інформацією про місце знаходження дітей та відповість на всі ваші запитання. Окрім того, кожного дня  у вашої дитини буде можливість зв’язатися з вами у вільний від занять час.

                                                                                  Номери для зв’язку:

                                                       Київстар   -  +380966593426

                                                                  Vodafone -   099 139 29 12 (Viber)                                                                                                                                     Lifecell -   063 073 54 76

 Зв'язок

з табором

 Відвідування дітей у таборі вільне, без жорсткого визначення батьківських днів. Винятком можуть бути дні, коли діти перебувають на виїзних екскурсіях.
Час відвідування: з 10.00 до 20.00.

     Щоб провести час з вашою дитиною за межами табору, вам необхідно заздалегідь узгодити свої дії з адміністрацією табору та заповнити заяву встановленого зразка.

    На цей час Ви приймаєте на себе повну відповідальність за безпеку і здоров'я вашої дитини. За межами табору діти можуть перебувати виключно з батьками.  (Прохання мати при собі документи, що засвідчують особу).

Відвідування   дітей

bottom of page